Под слоганом „Дај(мо) педалу раку“, тројица бициклиста: Јован Јеротијевић, Немања Луковић и Александар Радомировић кренуће на хуманитарни ултрамаратон до манастира Хиландар.
Хуманитарна акција се организује у оквиру кампање „Дај(мо) педалу раку“. Сва прикупљена средства намењена су раду Женског центра за подршку пацијенткињама оболелим од рака дојке и гинеколошких карцинома, као и опстанку бесплатне националне СОС линије за подршку 0800 – 404040.
Заинтересовани ће током читавог путовања моћи да прате ово циклочашће путем инстаграм профила @superjerot.





