Центар за образовање Крагујевац је у Првој крагујевачкој гимназији организовао седму по реду трибину под називом „Стварамо заједно“, у сарадњи са Школском управом Крагујевац. О трибини смо разговарали са Зорицом Николић, саветницом за стручно усавршавање и напредовање у Центру за образовање Крагујевац.
