Коло српских сестара у Крагујевцу има нову председницу. То је Оливера Бергам коју Крагујевчани познају као дугогодишњу новинарку „Светлости“. Са новом председницом стижу и нови планови о реафирмацији Кола, а пре свега доброчинстава.