ГОСТОПРИМНИЦА – Коло српских сестара започиње нови круг18. јуна 2026.Napisao admin Коло српских сестара у Крагујевцу има нову председницу. То је Оливера Бергам коју Крагујевчани познају као дугогодишњу новинарку „Светлости“. Са новом председницом стижу и нови планови о реафирмацији Кола, а пре свега доброчинстава. https://radiozlatousti.rs/wp-content/uploads/2026/06/KSS-1.mp3 https://radiozlatousti.rs/wp-content/uploads/2026/06/KSS-2.mp3 https://radiozlatousti.rs/wp-content/uploads/2026/06/KSS-3.mp3